Smotra učeničkih zadruga Brodsko-posavske županije 2019.

Datum objave: 25. 4. 2019.

5. travnja 2019. godine održana je Smotra učeničkih zadruga Brodsko- posavske županije u Srednjoj školi Matija Antun Reljković, Slavonski Brod. Na smotri je sudjelovalo deset zadruga koje su pokazale inovativnost i kreativnost pri izradi proizvoda. Mladi su zadrugari uspješno predstavili svoje zadruge i izveli praktične radove.

Našu će županiju na Državnoj smotri predstavljati UZ Tkanica, OŠ Milan Amruš iz Slavonskog Broda , te UZ Breza, OŠ Dragalić iz Dragalića (voditelji županijskog stola). Smotru je posjetio župan Brodsko-posavske županije Danijel Marušić koji je iskoristio prigodu da upozna rad vrijednih ručica zadrugara i zadruga.
Zahvaljujemo se školi domaćinu na izvrsnoj organizaciji i kolegicama Podružnice HUUZ-a Požeško-slavonske županije koje su profesionalno odradile posao Prosudbenog povjerenstva. Svim zadrugarima, još jednom, čestitke na uloženom trudu i radu!

Radmila Divić Posavac,
voditeljica Podružnice HUUZ-a Brodsko-posavske županije

više na: Smotra ucenickih zadruga