POSUDI – IZRADI – OSVOJI

Datum objave: 03. 12. 2020.

IRIM-projekt,

javljamo da smo otvorili dva nova nagradno kreativna natječaja POSUDI – IZRADI – OSVOJI na koje se mogu prijaviti svi zainteresirani korisnici (bez obzira na dob), a najbolji će osvojiti 3D pisač Prusa Mini i filament.

Natječaji su počeli 1. prosinca 2020. i završavaju 1. veljače 2021. godine i detaljnije o njima pročitajte ovdje.  U njima mogu sudjelovati svi koji nabave potrebnu opremu za sudjelovanje i završe online tečajeve o odabranoj tehnologiji na Izradi! webu. Ako nemate opremu, možete ju posuditi u 100 knjižnica diljem Hrvatske. Tema oba natječaja je otvorena i svaki sudionik sam odlučuje o tome što će u svom projektu raditi.

Štovani učenici, korisnicima naših programa, članovi udruga, i drugim suradnici Vijest o natječajima možete pročitati u web objavi ovdje, detaljnije informacije i pravila za natječaj s micro:Bitom i BOSON kompletom pročitajte ovdje, a za natječaj s micro:bitom i Maqueen robotom ovdje.