Dodijeljena priznanja i zahvalnice Zajednice tehničke kulture Grada Slavonskog Broda i Zajednice tehničke kulture Brodsko-posavske županije

Datum objave: 18. 1. 2017.

Povodom obilježavanja 70 godina Hrvatske zajednice tehničke kulture i 20 godina Dana tehničke kulture Slavonski Brod jučer je u Gradskoj knjižnici održana svečana dodjela priznanja i zahvalnica. Ove nagrade dodijeljene su članovima udruga tehničke kulture, pojedincima i institucijama koji su doprinijeli održavanju Dana tehničke kulture i radu Zajednice tehničke kulture Grada Slavonskog Broda i Zajednice tehničke kulture Brodsko-posavske županije. Uz predstavnike Hrvatske zajednice tehničke kulture, Zajednice tehničke kulture Brodsko-posavske županije, Zajednice tehničke kulture Grada Slavonskog Broda, Brodsko-posavske županije, Grada Nove Gradiške i druge goste, ispred Gradske uprave Grada Slavonskog Broda obilježavanju ovih obljetnica prisustvovali su gradonačelnik Mirko Duspara i njegov zamjenik Hrvoje Andrić, kojima su za dugogodišnji doprinos razvitku i promicanju tehničke kulture na području našeg grada, uručena prigodna priznanja.